مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ ساختمانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرمریت | کاربرد سنگ مرمریت + لیست قیمت

آنچه در این مقاله می خوانید...

کاربرد سنگ مرمریتقیمت سنگ مرمریت
سنگ مرمریت

مرمریت | کاربرد سنگ مرمریت + لیست قیمت:

کاربرد سنگ مرمریت در چه پروژه هایی است و لیست قیمت سنگ مرمریت بر چه اساسی تنظیم می شود و بهترین معادن سنگ مرمریت در کشور کدام است؟

معادن مشهور سنگ مرمریت مانند آباده، دهبید، گلدن بلک، لئوپارد قم، بسطام و …..از جمله تعدادی از معادن سنگ مرمریت است که در کشور استخراج می شود و اعلام لیست قیمت هر یک از انواع سنگ مرمریت با توجه به کیفیت و نوع آن اعلام می شود.

کاربرد سنگ مرمریت

سنگ های تزئینی و ساختمانی کاربردهای ویژه و فراوان در پروژه های بی شمار دارند و از جهت این که سنگ مرمریت می تواند نیازهای داخلی و صادراتی کشور را تامین کند به یکی از سنگ های محبوب مبدل شده است.

کاربرد سنگ مرمریت در کف سالن
کاربرد سنگ مرمریت در کف سالن

از جمله سنگ مرمریت ارزان قیمت که بسیار هم مورد استفاده است می توان به مرمریت آباده اشاره کرد که با طبف رنگ های متنوع و قیمت مناسب توانسته است که در بازار جای خود را تثبیت کند.

سنگ مرمریت

سنگ مرمریت اصولا به جهت این که در برابر عوامل طبیعی استقامت بالایی ندارد برای کف و نمای داخلی مصرف می شود. سنگ مرمریت به دو صورت بی موج و موج دار برش داده می شود.

مرمریت آباده
مرمریت آباده

مرمریت آباده، مرمریت آباده امواج، مرمریت آباده مینیاتور و کرم و صورتی فقط تعدادی از انواع سنگ مرمریت است که در بازار عرضه می شود. سنگ مرمریت به جهت ساب پذیری بالایی که دارد در کف سالن های پذیرایی، راه پله ها، راهروها و فضاهای داخلی ساختمان استفاده می شوند.

قیمت سنگ مرمریت

همان طور که می دانید خرید مستقیم و بدون واسطه می تواند در قیمت سنگ مرمریت تاثیر دوچندان داشته باشد.

نوع سنگ

قیمت

اسلب مرمریت لئوپارد

۳۵۰۰۰

اسلب مرمریت دهبید

۱۰۰۰۰۰

اسلب مرمریت مارشال

۱۱۰۰۰۰

اسلب مرمریت کاشان

۱۲۰۰۰۰

اسلب مرمریت کرم نی ریز

۲۰۰۰۰۰

با توجه به نوسانات بازار سنگ ساختمانی از درج قیمت در لیست قیمت معذوریم لطفا برای کسب اطلاع از قیمت به روز انواع سنگ های ساختمانی با کارشناس فروش مجموعه تماس بگیرید.

سنگ های مرمریت از طریق این فروشگاه و نمایشگاه اینترنتی به سرعت اعلام قیمت می شوند و می توانید عکس ها، لیست قیمت ها و میزان کیفیت و موجودی را در کمترین زمان ممکن بررسی نمایید.

کتایون احمدی

من در حوزه سنگ مشغول به کار هستم

 

مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات ستگ ساختمانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید