مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ ساختمانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشگاه خرید و فروش تراورتن کرم عباس آباد جنس خوب

آنچه در این مقاله می خوانید...

صادر کنندگان تراورتن به صورت عمدهفروشگاه فروش بهترین تراورتن مخصوص پله طرحدارپخش کلی تراورتن شکلاتی در ایرانخرید و فروش مستقیم تراورتن سفید آتشکوهآخرین قیمت به روز انواع تراورتن کرم عباس آباد صادراتیشرکت بزرگ عرضه بدون واسطه تراورتنکارخانه تولید بهترین تراورتن نما درجه یک

همینطور که می دانید سنگ ها یکی از پرکاربردترین مصالح هستند که در ساختمان سازی ها به صورت عمده مورد استفاده قرار می گیرند. سنگ ها از تنوع محصولی بسیار زیادی بهرمند هستند که سنگ تراورتن یکی از مهمترین سنگ های استخراج شده از معادن ایران می باشد. خرید و فروش تراورتن کرم عباس آباد به سبب کیفیت و زیبایی این سنگ به صورت عمده انجام می گیرد.

فروشگاه خرید و فروش تراورتن کرم عباس آباد جنس خوب

 

صادر کنندگان تراورتن به صورت عمده

صادر کنندگان تراورتن به صورت عمده

سنگ تراورتن یکی از سنگ های تزئینی است که در گذشته به سبب قیمت بالا از مصالح لوکس و گران بشمار می آمد. امروزه با کاهش قیمت این سنگ، مصرف آن در ساخت ساختمان ها رایج تر شده است.

سنگ تراورتن در معادن شهر های مختلفی از ایران استخراج می شود که مرغوب ترین سنگ تراورتن متعلق به این مناطق می باشد:

 • سنگ تراورتن آتشکوه
 • سنگ تراورتن عباس آباد
 • سنگ تراورتن یزد
 • سنگ تراورتن حاجی آباد

هر کدام از سنگ های استخراج شده از این معادن دارای مشخصات ظاهری متفاوتی می باشند و به سبب این مشخصات از اختلاف قیمت نیز برخوردار هستند. ایران بزرگترین تولید کننده تراورتن درجه یک در خاورمیانه می باشد که صادرات این سنگ ها را به بازار های جهانی به صورت عمده انجام می دهد.

سنگ تراورتن ایرانی از پرطرفدارترین سنگ های تراورتن در جهان می باشد. چرا که این سنگ هم از کیفیت بسیار بالایی بهرمند است و هم دارای طرح های بسیار زیبایی می باشد.

ما در ادامه این مطلب درباره ویژگی های سنگ تراورتن درجه یک و اعلا برای شما اطلاعات کامل تری را ارائه خواهیم داد.

فروشگاه فروش بهترین تراورتن مخصوص پله طرحدار

همانطور که می دانید سنگ تراورتن بهترین سنگ برای استفاده در آب و هوای گرم می باشد. از این رو از سنگ تراورتن نه تنها برای نمای ساختمان ها، بلکه برای دیوار ها، کفپوش و ساخت استخر ها نیز استفاده می شود.

فروشگاه فروش بهترین تراورتن مخصوص پله طرحدار

البته باید در نظر داشته باشید که سنگ های تراورتن بسته به ویژگی هایی که دارند از میزان کیفیت های مختلفی بهرمند هستند و به سبب این کیفیت و مرغوبیت در جاهای خاص مورد استفاده قرار می گیرند. برای مثال معمولا برای نمای ساختمان ها از مرغوب ترین نوع سنگ تراورتن بهره گرفته می شود.

برای ساخت پله ها نیز می توان از سنگ های تراورتن استفاده کرد. سنگ تراورتن مخصوص راه پله معمولا از سنگ های تراورتن با کیفیت معمولی استفاده می شود که این نوع سنگ اغلب قیمت مناسب تری را نیز دارا می باشند.

سنگ های تراورتن در رنگ های مختلفی در بازار ها موجود هستند که معمول ترین رنگ های سنگ تراورتن عبارتند از:

 • سنگ تراورتن سفید
 • سنگ تراورتن کرم
 • سنگ تراورتن شکلاتی

تجارت تراورتن سفید در ایران بیشترین میزان صادرات و تجارت این سنگ را به خود اختصاص داده است. جالب است بدانید که هر چه رنگ این سنگ روشن تر باشد از مرغوبیت بیشتری بهرمند می باشد.

پخش کلی تراورتن شکلاتی در ایران

پخش کلی تراورتن شکلاتی در ایران

فروشنده اصلی تراورتن در ایران، پخش کلی تراورتن را در رنگ های مختلف به عهده دارد. این سنگ ها امروزه به سبب مزایایی که دارند به صورت عمده مورد استفاده قرار گرفته و در نتیجه در بازار ها خرید و فروش می شوند. مهمترین مزایای سنگ های تراورتن عبارتند از:

 • سنگ های تراورتن همیشه خنک هستند و در نتیجه برای استفاده در آب و هوای گرم مناسب می باشند.
 • رنگ های رایج این سنگ تراورتن از قیمت بسیار مناسبی برخوردار هستند.
 • به سبب داشتن بافتی پرمنفذ، به هیچ عنوان لیز نمی خورد.
 • سنگ تراورتن دارای بافتی بسیار لوکس بوده که استفاده از آن بعنوان نما، به ساختمان جلوه ویژه ای می بخشد.
 • سنگ های تراورتن تولید شده به هیچ عنوان دچار رنگ و رو رفتگی نمی شوند.
 • سنگ های تراورتن به سبب تنوع برای استفاده در محیط های مختلف مناسب هستند.

خرید و فروش مستقیم تراورتن سفید آتشکوه

تا به اینجا برای شما بهترین و مرغوب ترین سنگ های تراورتن استخراج شده از معادن ایران را معرفی نمودیم. همانطور که می دانید سنگ تراورتن آتشکوه به سبب زیبایی ویژه ای که دارند به عنوان تراورتن سنگ نما نیز شناخته می شود. سنگ تراورتن سفید آتشکوه نوعی سنگ تراورتن صادراتی نیز بوده که اغلب فروش تراورتن صادراتی عمده و کلی می باشد.

به سبب کاربرد بسیار زیاد سنگ های تراورتن، در ایران فروشگاه های بسیار زیادی هستند که انواع این سنگ ها را عرضه می نمایند. فروشگاه تراورتن ارزان، این محصول را به صورت اینترنتی و مستقیم در دسترس مشتریان قرار می دهد. شما بهترین قیمت تراورتن را از این فروشگاه های اینترنتی می توانید استعلام کنید.

خرید فروش تراورتن سفید آتشکوه نیز در این فروشگاه های اینترنتی به صورت عمده و با بهترین قیمت انجام می گیرد.

آخرین قیمت به روز انواع تراورتن کرم عباس آباد صادراتی

آخرین قیمت به روز انواع تراورتن کرم عباس آباد صادراتییکی دیگر از گونه های بسیار مرغوب و پرطرفدار سنگ تراورتن در ایران، سنگ تراورتن عباس آباد می باشد. این سنگ دارای رنگ و جلوه ای ویژه بوده و همچنین از ضخامت خوبی بهرمند می باشد. ویژگی های منحصر بفرد سنگ تراورتن عباس آباد عبارت است از:

 • سنگ تراورتن عباس آباد دارای رنگی روشن و تقریبا سفید است.
 • این نوع سنگ تراورتن از مقاومت بالایی بهرمند می باشد.
 • سنگ تراورتن عباس آباد دارای خاصیت صیقل پذیری می باشد.
 • این نوع سنگ تراورتن از طرح های بسیار زیبا و ویژه ای برخوردار می باشد.

عرضه تراورتن عباس آباد نیز از این فروشگاه های اینترنتی امکان پذیر بوده و این نوع سنگ نیز به سبب زیبایی و مقاومت بالا، دارای قیمت گران تری می باشد.

شرکت بزرگ عرضه بدون واسطه تراورتن

شرکت های بزرگ تولید و فروش سنگ های تراورتن، این محصول باارزش و پرکاربرد را به شکل های مختلفی عرضه نموده و آن ها را در دسترس مشتریان قرار می دهند. فروش اینترنتی سنگ تراورتن، یک نوع روش فروش بدون واسطه است که دارای مزایای بسیار زیادی برای خریدار می باشد. مهمترین مزایای خرید اینترنتی سنگ تراورتن عبارت است از:

 • خرید اینترنتی سنگ تراورتن، واسطه بین فروشنده و خریدار را از بین می برد.
 • خرید اینترنتی این سنگ، تنوع محصولی بیشتری را در اختیار مشتری قرار می دهد.
 • استفاده از خرید اینترنتی تراورتن موجب صرفه جویی در وقت و هزینه مشتری می شود.

کارخانه تولید بهترین تراورتن نما درجه یک

کارخانه تولید بهترین تراورتن نما درجه یکامروزه کارخانه های تولیدی بسیار زیادی هستند که در زمینه تولید بهترین سنگ های تراورتن نما فعالیت می نمایند. سنگ های تراورتن درجه یک تولید شده، از کیفیت های بسیار مطلوبی بهرمند هستند و با مناسب ترین قیمت در بازار ها به فروش می رسند.

سنگ تراورتن امروزه بعنوان بهترین انتخاب برای نمای ساختمان ها در نظر گرفته می شود و به سبب طرح و رنگ های بسیار زیبایی که دارد مشتریان و طرفداران بیشماری را در بازار ها به خود جذب نموده است.

کتایون احمدی

من در حوزه سنگ مشغول به کار هستم

 

مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات ستگ ساختمانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید