مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات سنگ ساختمانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت به روز خرید تراورتن سفید عباس آباد با کیفیت بالا

آنچه در این مقاله می خوانید...

خرید مستقیم انواع سنگ های تراورتنبالا ترین کیفیت تراورتن با قیمت عمدهخریداران تراورتن سنگ نما به قیمت تولیدیمرکز عرضه تراورتن سفید با قیمت عالیتجارت مستقیم تراورتن کرم با تخفیف ویژهشناخت تراورتن ابر و باد حاجی آباد با کیفیتنمایندگی فروش ارزانترین نوع تراورتن سفید عباس آباد

در این مقاله قصد داریم به شما از مزایا و معایب، قیمت خرید تراورتن سفید عباس آباد و دیگر خصوصیات بارز آن که در استان مرکزی در عباس آباد قرار دارد را برای شما بیان کنیم، بیشترین ابعاد تولید شده آن در بازار 40 طولی می باشد، به دلیل مزایای بیشماری اعم از سفید و یکدست بودن، عمر بالا، روح دار بودن سنگ، آرامش داشتن و دیگر نکات اشاره کرد که در نمای بیرون ساختار زیبایی را ایجاد می کنند و نگاه هر بیننده ای را به روی خود ثابت می کنند، متنوع بودن این سنگ ها اعم از سنگ تراورتن نما، تراورتن سنگ پله و انواع تراورتن شکلاتی و همه ی مواردی که ذکر شد در تعیین قیمت موثر هستند.

تراورتن سفید عباس آباد

 

خرید مستقیم انواع سنگ های تراورتن

خرید مستقیم انواع سنگ های تراورتناگر قصد خرید مستقیم انواع سنگ های تراورتن در درجه ی اول باید قیمت سنگ تراورتن عباس آباد را در نظر گرفت که به عوامل بسیاری بستگی دارد که جهت آشنایی شما دو مورد از آن ها را برای شما به صورت خلاصه توضیح دادیم:

 1. قیمت سنگ خام (کوپ)؛ این سنگ بسته به ابعاد و وزن، شکل هندسی، رنگ و موج کوپ سنگ بستگی دارد.
 2. قطر و ابعاد سنگ؛ این گزینه نیز در قیمت ها رابطه ای مستقیم دارند و هر چه قدر این مقادیر بیشتر باشد قیمت سنگ نیز بالاتر می رود. اندازه ی معمولی بیشتر آن ها 40 طولی است اما در صورتی که سنگ با ابعاد بزرگتری مانند 60 طولی یا بزرگتر و اسلب تولید گردد از قیمت بالاتری برخوردار خواهند بود و سایز های نامتعارفی مانند 30 طولی، 20 طولی و یا دیگر سایزهای کوچک که در روند تولید 40 طولی جمع می شود، قیمت بسیار مناسب تری  دارد.
 3. کیفیت فرآوری سنگ
 4. کوره ای نبودن سنگ
 5. موجود بودن متراژ
 6. سورت بندی دقیق
 7. و …

بالا ترین کیفیت تراورتن با قیمت عمده

بالا ترین کیفیت تراورتن با قیمت عمده اندازه حفره هایی که بر روی این سنگ ها ایجاد شده نشان دهنده ی کیفیت سنگ ها می باشد به صورتی که آن ها را به عنوان یک قاعده کلی در نظر می گیرند، و هر چه حفره های موجود کوچکتر باشد، سنگ تراورتن سطح کیفی بیشتری داشته و به استاندارد های روز نیز نزدیکتر است، بنابراین قیمت آن ها نیز به نسبت سایر سنگ های مشابه متفاوت است و در صورت خرید عمده این قیمت نیز تغییر خواهد یافت.

جالب است بدانید که سنگ های تراورتن در معادن سراسر جهان با استفاده از روش و اصولی خاص از جمله ماشین های کانالینگ، سیم اره، اره های زنجیری و دستگاه های برش با فشار آب زیاد برش داده شده و از معدن به انبار انتقال داده و در همانجا نیز نگهداری می شوند و پس از آن به کارخانه انتقال پیدا کرده و به صورت اسلب هایی در اندازه های مختلف نیز برش می دهند که از طریق فرایند مختلف بسته به نوع خواسته شده به فروشگاه های سطح شهر ارسال می شوند.

زمانی که به سنگ های نام برده شده نگاه می کنید متوجه می شوید که سنگی منحصر به فرد و بسیار خاص به نسبت دیگر سنگ ها می باشد که علت اصلی آن نیز حفره های طبیعی موجود بر روی سطح آن می باشد، سطح این سنگ ها متخلخل است که دلیل آن حاکی از چگونگی تشکیل سنگ در طول زمان است.

خریداران تراورتن سنگ نما به قیمت تولیدی

خریداران تراورتن سنگ نما به قیمت تولیدیبرای خرید سنگ تراورتن ارزان، راههای بسیاری وجود دارد که جهت خرید فوق العاده بیشتر شما را راهنمایی خواهیم کرد تا خریدی با یاد ماندنی و مفیدی داشته باشید، در ابتدا باید بگوییم هموطنانی که قصد تهیه سنگ برای نمای املاک خود را دارند به نکات زیر قبل از خرید توجه کنید:

 • در طرح، مقاومت، بافت سنگ، جذب آن، پاکیزگی، پایداری و … دقت بیشتری به خرج دهید زیرا تنوع در این نمونه سنگ ها بسیار است که ممکن است شما را سردرگم کند.
 • در صورت میسر بودن سعی کنید خرید خود را به صورت حضوری انجام دهید تا با یک تیر چند نشان بزنید.
 • قبل از خرید نظر مشتریان ثابت آن ها را جویا شوید.
 • از باکیفیت بودن و اصل بودن سنگ ها اطمینان حاصل نمایید.
 • و …

در صورت قطعی شدن تصمیمتان برای خرید فروش تراورتن سنگ نما به قیمت تولیدی حتما آن را به صورت عمده و مستقیم از طریق شرکت تراورتن مرغوب انجام دهید و در صورت تمایل قراردادی را امضا کنید تا بتوانید تمامی محصولات خود را از یک مرکز معتبر در زمانی کوتاه تهیه کنید.

مرکز عرضه تراورتن سفید با قیمت عالی

مرکز عرضه تراورتن سفید با قیمت عالیمراکز عرضه ی بسیاری در شهرهای مختلف ایران در حال فعالیت در این زمینه هستند که به پخش تراورتن سفید به صورت نامحدود مشغول هستند اما این که بتوانید آن را با قیمت عالی دریافت کنید باید تحقیقات بیشتری انجام دهید، اجازه دهید از ویژگی های اصلی این سنگ ها برای شما بگوییم و علت روی آوردن افراد به این سو را برای شما بیان کنیم:

 • قیمت مناسب
 • وجود معادن و منابع متعدد
 • پرداخت کاری مناسب
 • وزن کمتر نسبت به سایر سنگ ها
 • قابلیت استفاده در نما و داخل بنا
 • مقاومت در برابر باران های اسیدی
 • داشتن تنوع در طرح و رنگ
 • چسبندگی عالی
 • تولید و فرآوری آسان
 • و …

قیمت سنگ های تراورتن سفید به خودی خود به صورت مناسبی محاسبه شده اند، در صورتی که به دنبال قیمت های مناسب تری هستید باید به کارخانجات تولیدی آن ها سر بزنید تا بتوانید با قیمت بسیار مناسب آن ها را خریداری کنید.

تجارت مستقیم تراورتن کرم با تخفیف ویژه

تجارت مستقیم تراورتن کرم با تخفیف ویژهسنگ های تراورتن طرق با طیف رنگ های روشن و زمینه های کرم جزء سنگ های پر مصرف ساختمانی شناخته شده هستند که از قیمت بسیار مناسبی برخوردار هستند، سنگ های تراورتن طرق در رنگ­ های مختلفی همچون بژ، شکلاتی و کرم به دو صورت موج دار (v) و بی موج (c) تولید و روانه ی بازار می­ شوند.

میزان تولید تراورتن کرم با توجه به بازخورد عالی که در چندین سال اخیر داشته است در حال افزایش می باشد و به دلیل شباهت زیاد با سنگ تراورتن حاجی آباد و قیمت مناسب آن جایگزین مناسبی برای این سنگ می ­باشد، این سنگ به صورت چرمی و سائیده در تولید و ساخت مصنوعات سنگی بسیاری از جمله سنگ گیوتین، سراحی و آنتیک کاربرد دارد که با استفاده از آن تجارت های مستقیمی صورت می گیرد که در صورت میسر بودن از تخفیفات ویژه ای بهره مند خواهید شد.

شناخت تراورتن ابر و باد حاجی آباد با کیفیت

شناخت تراورتن ابر و باد حاجی آباد با کیفیتبه طور حتم اگر یک فرد عادی بخواهد به شناخت سنگ تراورتن ابر و باد حاجی آباد بپردازد کار دشوار و حتی غیرممکنی خواهد بود، برای تشخیص بهتر است از قبل، رنگ طبیعی آن سنگ را بدانید تا هنگام خرید نسبت به اصل بودن یا تقلبی بودن آن آگاه شوید. توجه به نما، مقاومت، شفافیت، حجم سنگ نسبت به ابعاد آن و … همگی به شناخت شما در سنگ کمک خواهند کرد. همچنین نشان دادن سنگ مورد نظر به یک آدم کار بلد راه ساده ی دیگری است که می توانید به راحتی سنگ با کیفیت و اصل را بشناسید. این نوع سنگ ها نیز در برابر اثرات شیمیایی و حرارت از خود مقاومت نشان می دهند چرا که سنگ های ابر و باد حاجی آباد اصل از مقاومت و حرارت بالایی برخوردار هستند.

نمایندگی فروش ارزانترین نوع تراورتن سفید عباس آباد

نمایندگی فروش ارزانترین نوع تراورتن سفید عباس آبادفروش ویژه تراورتن تنها از طریق نمایندگی های فروش صورت می گیرد که قیمت های اعلام شده از سوی آن ها در واقع همان قیمت کارخانه ها می باشند مناسب ترین آن ها تراورتن سفید عباس آباد می باشد.

این سنگ به دلیل زیبایی منحصر به فردی که دارد تا به امروز توانسته است نظر بسیاری را به سمت خود بکشاند، از دیگر سنگ های تراورتن در این منطقه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تراورتن آتشکوه
 • تراورتن دره بخاری
 • تراورتن عباس آباد
 • تراورتن آبگرم
 • و …
کتایون احمدی

من در حوزه سنگ مشغول به کار هستم

 

مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات ستگ ساختمانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید