لعل کیان
خانه / مرمریت / فروشنده مستقیم سنگ مرمریت به تهران
1. فروشنده مستقیم سنگ مرمریت

فروشنده مستقیم سنگ مرمریت به تهران

فروشنده مستقیم سنگ مرمریت بهترین شرکت های مستقر در تهران و دیگر شهرها را پوشش می دهد و بدون واسطه و با قیمت کمتر این کار را انجام می دهد.

خریدار و فروشنده هر کدام می توانند به میزان قابل توجهی در خرید و فروش مستقیم سنگ شرکت داشته باشند. فروشنده سنگ مرمریت به صورت روزانه و همگام با بازار به اعلام قیمت می پردازد و سنگ مرمریت و دیگر انواع سنگ را در اختیار مصرف کننده در تهران و شهرهای بزرگ و کوچک قرار می دهد.

فروش مستقیم سنگ مرمریت

در کشور ایران معادن فراوانی از انواع سنگ های ساختمانی و تزئینی موجود است که قسمتی از آن ها استخراج شده و به فروش می رسد. یکی از سنگ های پرطرفدار چ در داخل کشور و چه برای صادرات سنگ مرمریت است که در شهرهای مختلف ایران و از معادن مشهور و شناخته شده ای استخراج می شود.

سنگ مرمریت به تهران و شهرهای بزرگ و کوچک و برای پروژه های مختلفی از طریق این مجموعه حمل و بارگیری می شود. فروش مستقیم سبب شده است که در قیمت ها تجدید نظر شده و با اعلام قیمت های به روز ترغیب خریدار به ثبت سفارش افزایش یافته است.

سنگ مرمریت و انواع آن

ویژگی ها و خصوصیات سنگ مرمریت سبب شده است که این سنگ برای فضاهای داخلی و لوکس بیشتر کاربرد داشته باشد. سنگ مرمریت را می توان یکی از سنگ های تزئینی شناخته شده در جهان نام برد که برای مکان هایی که آبریزش کمتری دارند استفاده نمی شود. سنگ مرمریت برای سرویس های بهداشتی؛ حمام و آشپزخانه ها مناسب نیست و توصیه نمی شود سنگ های آهکی اصولا برای این مکان ها مناسب نیستند و سنگ مرمریت برای کلیه متاطقی که آب و هوایی مشابه آب و هوای تهران دارند بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.

سنگ مرمریت دارای طیف رنگی بسیار زیادی هم هست. رنگ های روشن تا تیره مانند سفید و قرمز و قهوه ای و صورتی؛ مشکی؛ خردلی و سبز نمونه هایی از رنگ های مرمریت است.

خرید سنگ مرمریت و ارسال به سراسر کشور

سنگ مرمریت همان طور که می دانید از طریق این مجموعه و مستقیم از تولید کننده تهیه و تامین می شود و برای پروژه های مختلف به شهرهایی مانند تهران بارگیری و ارسال می شود. سراسر کشور دارای پروژه های ساختمانی فراوانی هستند که این مجموعه به صورت مستقیم می تواند سنگ مورد نیاز را تهیه نماید. قیمت های به روز شده به صورت لیست در اختیار خریدار قرار می گیرد و نوع سنگ و ویژگی های آن در اختیار مصرف کننده قرار می گیرد.

لیست قیمت انواع سنگ مرمریت

نوع سنگ

قیمت

اسلب مرمریت لئوپارد

۱۳۰۰۰۰

اسلب مرمریت دهبید

۱۰۰۰۰۰

اسلب مرمریت مارشال

۱۱۰۰۰۰

اسلب مرمریت کاشان

۱۲۰۰۰۰

اسلب مرمریت کرم نی ریز

۲۰۰۰۰۰

سنگ مرمریت در بسیاری از پروژه های مصرف و یکی از بهترین سنگ های ساختمانی در کشور شناخته می شود و قیمت مناسب تری هم دارد.

ا
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (1 امتیاز)
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سید احمد حسینی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09181664015
شماره تلفن ثابت:08643229080
پست الکترونیکی: info@apadanakianstone.com

مطلب پیشنهادی

خرید سنگ مرمریت مشکی

خرید سنگ مرمریت مشکی | بهترین نوع سنگ مرمریت ارزان

چرا برای خرید سنگ مرمریت مشکی باید با مجموعه های تخصصی ارتباط برقرار نمود؟ آیا …

مديريت فروش تجارت لعل کيان