مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات ستگ ساختمانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت اسلب مرمر سبز و صادرات آن به ترکیه

آنچه در این مقاله می خوانید...

قیمت اسلب مرمر سبزصادرات سنگ مرمر

قیمت اسلب مرمر سبز و مهیا نمودن اقداماتی جهت صادرات آن به ترکیه و دیگر کشورها مانند آذربایجان و تاجیکستان به سایت و خبرهای مندرج در آن مراجعه نمایید و قیمت ها را مقایسه نمایید.

قیمت اسلب مرمر سبز بر اساس ابعاد و اندازه و میزان کیفیت و مقاومت سنگ تعیین می شود و صادرات آن به کشور ترگیه و دیگر کشورهای همجوار و یا اروپایی بر اساس استانداردها و میزان نیاز صورت میگیرد. سنگ مرمریت و مرمر و تراورتن از جمله انواع سنگ های ساختمانی و تزئینی هستند که توانسته اند در بازارهای جهانی درخشیده اند. سنگ مرمر و دیگر سنگ های ساختمانی هر یک برای کاری تولید می شوند و این امر بدیهی است که بهترین انتخاب را باید داشته باشیم.

قیمت اسلب مرمر سبز

به دلیل تنوع رنگ که در سنگ مرمر یافت می شود و به عنوان مثال رنگ های سبز و سفید و دیگر رنگ ها توانسته است که جایگاه خود را جدول صادرات حفظ کند. سنگ مرمر به کشورهای مختلفی صادر می شود و تولید اسلب در کارخانجات مجهز انجام می شود و این کار توانسته است که بهترین موقعیت را در بازارهای جهانی برای ما به وجود بیاورد. قطعات بسیار بزرگ سنگ مرمر از معدن با دستگاه های پیشرفته اسخراج می شود و این قطعات به کارخانجات حمل می شود و به صورت اسلب و در اندازه های دلخواه استاندارد به دست مصرف کننده می رسد.

اسلب مرمر سبز
اسلب مرمر سبز

صادرات سنگ مرمر

کشورهایی مانند استرالیا، چین، ارمنستان و ترکیه و دیگر کشورها از صادرات سنگ مرمر سبز ایران و دیگر سنگ ها استقبال کرده اند و در همین راستا بهترین و مجهزترین دستگاهها برای تولید اسلب های استاندارد به کار گرفته می شود. تخلخل، بافت، مقاومت و سختی و قبلیت جذب آب و دیگر عوامل متعدد سنگ مرمر را برای خریدار جذاب می کند و دیگر این که در هنگام صادرات به تمام این نکات توجه خاص می شود و ما توانسته ایم بهترین خدمات را در این زمینه به مصرف کننده عمده و بازرگانان اعلام نماییم.

کتایون احمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه لعل کیان شما را به خرید بهترین محصولات ستگ ساختمانی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید