لعل کیان
خانه / مرمر / معرفی انواع سنگ ساختمانی

معرفی انواع سنگ ساختمانی

معرفی انواع سنگ ساختمانی را در سایت آغاز کرده ایم و با مشاهده اطلاعات و یا دریافت جزئیات از کارشناسان می توانید بهترین انتخاب را انجام دهید.

معرفی انواع سنگ ساختمانی به چندین روش انجام می شود و از طریق سایت های اینترنتی و فروشگاه های اینترنتی و همچنین برگزاری نمایشگاه های داخلی و بین المللی می توانید در سطح کلان و یا جزئی تر اطلاعات لازم را به دست بیاورید. برای خرید هر نوع سنگ ایتدا محل مورد نظر و مکان اجرای سنگ مورد بررسی قرار می گیرد و از طرفی میزان هزینه ها و نوع سنگ ها مورد بررسی قرار می گیرند و البته همواره بهترین پیشنهادات می توانند سنگ های طبیعی باشند.

انواع سنگ های ساختمان

سنگ های ساختمانی نه تنها در نمای بیرونی بلکه در کف فرشو نمای درونی و ساختن مجسمه های سنگی مورد استفاده قرار می گیرند و با توجه به کیفیت و رنگ و میزان جلاپذیری و مقاومت طبقه بندی می شوند در ساختمان هایی که سیستم های گرمایشی از کف است سنگ کف فرش می تواند به سرعت گرما را انتقال دهد. انواع سنگ در گذشته و حال به عنوان سنگ های ساختمانی مورد استفاده قرار گرفته اند که با توجه به سلیقه و موجود بودن در بازار و یا میزان بودجه خریداری می شوند.

 

چند نوع سنگ ساختمانی

سنگ مرمر و مرمریت از جمله سنگ های ساختمانی تزئینی هستند که در کف و برای ستون ها و نمای درونی مورد استفاده قرار می گیرند و به عنوان مثال سنگ مرمر سنگی دارای شخصست و صلابت است و هر چند سخت تر از تراورتن است اما هزینه نگهداری آن بیشتر است. سنگ مرمریت ساب پذیری بالایی دارد و در کارخانجات سنگبری به جهت کیفیت بالای آن با کیفیت بالا برش داده می شود و دیگر این که مصارف متعدد سنگ تراورتن آن را بسیار مشهور کرده است. سنگ های گرانیتی در کف فرش مصرف می شوند که در برابر سرما و یخ زدگی مقاوم هستند و مصارف بالایی در تمام مناطق دارند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سید احمد حسینی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09181664015
شماره تلفن ثابت:08643229080
پست الکترونیکی: info@apadanakianstone.com

مطلب پیشنهادی

خرید سنگ مرمریت مشکی

خرید سنگ مرمریت مشکی | بهترین نوع سنگ مرمریت ارزان

چرا برای خرید سنگ مرمریت مشکی باید با مجموعه های تخصصی ارتباط برقرار نمود؟ آیا …

مديريت فروش تجارت لعل کيان